Seminerlerini Başka İlde Almak İsteyenler İçin Dilekçe Örneği

MEB'in 2016 Haziran Seminer Kararı ve Semineri Başka Bir İlden Almak İçin Yapılacaklar:

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü’nün 08/05/2016 tarihli yazısı doğrultusunda Haziran 2016 döneminde öğretmenlerimizin yapacağı mesleki çalışmalar 20-30 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.
Öğretmenlerimiz mesleki çalışmalarının ilk haftasında okul müdürlüğünce hazırlanan program çerçevesinde kendi okullarında bu çalışmalarını yapacaklar, ikinci haftasında ise il,ilçe milli eğitim müdürlüklerince hazırlanan programa göre belirli merkez / merkezlerde alanları ile ilgili mesleki eğitime tabi tutulacaklardır. Sendikamız Milli Eğitim Bakanlığı’na 2016 Haziran ve 2016-2017 eğitim öğretim yılı sene başı seminer döneminde iki haftalık sürecin tamamının istenilen il veya ilçe merkezlerinde yapılabilmesi talebinde bulunmuştu.
Milli Eğitim Bakanlığı talebimizi kısmen karşılamakla birlikte 2016 Haziran döneminde öğretmenlerimizin istemeleri halinde ikinci hafta yapılacak eğitimleri farklı illerde ve ilçelerde alabileceklerini duyurmuştur. Farklı il ve ilçelerdeki çalışmalara katılacak öğretmenler katılacakları il ve ilçeyi önceden okullarına dilekçe ile bildirecekler ve katıldığı mesleki çalışmayı belgelendireceklerdir.


……………… İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE
(…..……………….……………………. Okulu Müdürlüğüne)
2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Haziran dönemi mesleki çalışmalarımı tatilimi yapacağım ……..……………. İli ………..………….İlçesinde yapmak istiyorum.
Gereğini arz ederim. ……./06/2016
Adı Soyadı
İmza
Görevli olduğu il/ilçe : ………./………….
Görev yaptığı okul :………………………………..
Branşı :………………………………..
T.C. Kimlik No :…………………………………….
Telefon :……………………………………………..
Adres :
Tepkiler:

Yorum Gönderme

SON HABERLER

[MANŞET][slider1]

MKRdezign

y

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget