Kamu'daki PKK'lılar Temizlenecek mi?

Kamudaki FETÖ temizliği bittikten sonra PKK için de bir temizlik operasyonu yapılmalı. Sadece PKK değil; bir yandan teröre destek verip diğer yandan devlet kurumlarında bu ülkenin ekmeğini yiyen doktordan öğretmene kim varsa tespit edilmeli ve görevinden uzaklaştırılmalı.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası, birçok kamu kurum ve kuruluşunda yürütülen çalışmalar kapsamında düne kadar 45 bin 484 kamu çalışanı görevden uzaklaştırıldı. Sayı artacak gibi görünüyor.
Bu temizlikten sonra FETÖ'cülerin yerine kimlerin geçeceği de önemli. Yine sızma olabilir çünkü FETÖ'nün uyuyan hücreleri var. Türkiye'nin diğer belası PKK'dan da bu kadrolara sızma olabilir, çok dikkatli olunmalı.
PKK'nın bazı devlet kurumlarında kadrolaştığı, üniversitelerde, okullarda ve hastanelerde birçok PKK üyesi ve sempatizanının olduğu biliniyor. PKK'nın market zincirleri olduğundan bile bahsediliyor.
Örgüte özel sektörden de büyük bir para akışı var.

Kamudaki FETÖ temizliği bittikten sonra PKK için de bir temizlik operasyonu yapılmalı.
Sadece PKK değil; bir yandan teröre destek verip diğer yandan devlet kurumlarında bu ülkenin ekmeğini yiyen doktordan öğretmene kim varsa tespit edilmeli ve görevinden uzaklaştırılmalı.
Bu büyük bir savaş ve yabancı ülkelerden büyük destek görüyorlar. Fakat bu savaşı kazanırsak, FETÖ ve PKK'dan temizlenmiş bir Türkiye'yi kimse tutamaz.
MEVLÜT TEZEL
Etiketler:

Yorum Gönder

SON HABERLER

[MANŞET][slider1]

MKRdezign

y

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget