Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Yerleri

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınacak olan 15 Bin sözleşmeli öğretmen için ön başvuru sonuçları açıklanıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan 15 Bin sözleşmeli öğretmen alımı için başvurular önceki gün sona erdi. Başvuruda bulunan adaylar sabırsızlıkla sonuçların açıklanmasını bekliyor.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde ilan edilen ve ön başvuruları 11 Ağustos Perşembe günü sona eren 15 Bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin sonuçlar ve mülakat yerleri MEBBİS üzerinden açıklanacaktır.
9-11 Ağustos tarihleri arasında ön başvuruları alınan öğretmen adaylarının başvuru sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından daha önceden açıklana takvimine göre bugün açıklanacak. MEB tarafından açıklaması yapılacak olan sonuçlar, adaylara online olarak bildirilecek. 15 Bin sözleşmeli öğretmen alımı için başvuruda bulunan adaylar “http://mebbis.meb.gov.tr” adresi üzerinden şifrelerini kullanarak girecekleri panelden mülakat sonuçlarına ulaşabilirler.
Sözleşmeli öğretmenlik alımına başvuruda bulunan öğretmen adayları, mülakata girecekleri yerin bilgisine aşağıda verilen bağlantı üzerinden ulaşabileceklerdir.
MEB 15 Bin Sözleşmeli Öğrtemen Alımı Ön Başvuru Sonuçları ve Mülakat Yerlerini Açıkladı. Sonuç Sayfasına Gitmek İçin TIKLAYIN
Sözlü Sınavların Yapılacağı Merkezler
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan sözleşmeli öğretmenlik başvuru kılavuzunda, sözlü mülakatların yapılacakları merkezler; Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Bursa, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Muğla, Samsun, Sivas, Trabzon şeklinde belirtilmişti.
MEBBİS üzerinden ilan edilecek olan sonuçlara göre başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar ilgili komisyonda sözlü mülakata katılacaklar.
Etiketler:

Yorum Gönderme

SON HABERLER

[MANŞET][slider1]

MKRdezign

y

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget