Kar Tatili Olan İller Var mı? (7 Aralık Çarşamba)

Değerli öğrenciler kar tatili olan iller 7 Aralık 2016 tarihi itibariyle var mı? Son dakika MEB ve Valilik açıklamaları ile bu sayfada olacak.

Değerli öğrenciler kar tatili olan iller 7 Aralık 2016 tarihi itibariyle var mı? Son dakika MEB ve Valilik açıklamaları ile bu sayfada olacak. Kış zorlu şartlarını göstermeye devam ediyor. 

Haliyle birçok il ve ilçeden öğrencilere kar tatili haberleri geliyor. İşte bunları sürekli ve güncel olarak takip edebileceğiniz  sayfamız yayına girdi. Aşağıdan bugün itibari ile kar tatili verilen iller ve ilçeler yarın okul var mı tatil mi listesine güncel olarak ulaşabilirsiniz. Sayfamız yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir.

6 Aralık 2016 Salı Kar Tatili Olan İller ve İlçeler:

Bingöl Kar tatili (6 Aralık 2016 ): Bingöl’ün Karlıova ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, etkili olan kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi ve merkeze bağlı köy okullarında 2 gün eğitime ara verildiği duyuruldu. Yani 5 ve 6 Aralık tarihleri tatil edildi. (İLKHA)
Van Kar tatili (6 Aralık 2016 ): Van’da etkili kar nedeniyle il genelindeki okullarda eğitime bugün ara verildiği bildirildi.Valilikten yapılan açıklamada, il genelinde kar nedeniyle, Milli Eğitime bağlı merkez ve bağlı köylerde okul öncesi, ilk ve ortaokullar, liseler ile diğer eğitim kurumlarında eğitim ve öğretime bugün 1 gün süreyle ara verildiği duyuruldu. Açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personelden hamile ve engelli olanların da bugün idari izinli sayılacakları kaydedildi.
Artvin Kar tatili (6 Aralık 2016 ): Artvin merkez ile Borçka ve Murgul ilçelerinde etkilikar yağışı nedeniyle eğitim öğretime 1 gün ara verildi.Artvin Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kar ve buzlanma nedeniyle Artvin merkez, Borçka ve Murgul ilçelerindeki tüm okullarda eğitim öğretime bugün ara verildiği belirtildi. Açıklamada, ayrıca il genelinde kamu kurumlarında görev yapan engellive hamile personelin de bugün idari izinli sayılacağı kaydedildi.
Giresun Kar tatili (6 Aralık 2016 ): Giresun’un 4 ilçesinde taşımalı öğrenim gören öğrenciler için eğitime bir gün ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışının köy yollarında yarattığı olumuz koşullar nedeniyle Doğankent, Yağlıdere, Çanakçı ve Dereli ilçelerinde taşıma ile gelen öğrenciler için okullar bir gün tatil edildi.
Rize Kar tatili (6 Aralık 2016 ): Hemşin ve Çamlıhemşin ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi. Rize’nin Hemşin ve Çamlıhemşin ilçelerinde, kar yağışının ardından yaşanan buzlanma nedeniyle eğitime bir gün ara verildiği bildirildi. Açıklamada, iki ilçede, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve engelli personelin de bir gün idari izinli sayılması kararı alındığı bildirildi.

Yorum Gönder

SON HABERLER

[MANŞET][slider1]

MKRdezign

y

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget