9.Sınıf MEB Yayınları Biyoloji Ders Kitabı 114. Sayfa Cevapları Hücre Zarı

9.Sınıf MEB Yayınları Biyoloji Ders Kitabı 114. Sayfa Cevapları Hücre Zarı

9.Sınıf Biyoloji MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları (Yeni Müfredat 2018-2019)Güncellenen öğretim programlarına uygun olarak Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan 9. Sınıf MEB yayınlarının etkinlik cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. 2017-2018 Lise ders ve çalışma kitaplarının cevaplarını sitemizde bulabileceksiniz. Bu yıl da ödevlerinizde size yardımcı olacağız. Sitemizde yayınlanan ders ve çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan çalışma kitaplarının cevapları kesin doğruluk teşkil etmemektedir. Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için yayınlanmaktadır. Bu sebeple bu yayınlar ile ancak kendi cevaplarınızın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

9.Sınıf Biyoloji MEB Yayınları Ders Kitabı Cevapları (Yeni Müfredat 2018-2019)

HÜCRE (2.Ünite)


9.Sınıf MEB Yayınları Biyoloji Ders Kitabı 114. Sayfa Cevapları Hücre Zarı

DÜŞÜNÜP YORUMLAYINIZ

Denizde uzun süre kalındığında neden parmak uçlarınız buruşur?
CevapEllerde buruşmayı önleyen keratin tabakası bulunmaktadır. Ancak buralar deniz suyunda kalınmasından dolayı keratin tabaka giderek kaybolmaktadır. Kaybolan keratin tabakası sonucunda derimiz içine su almaktadır. Su alan deri ise kısa bir süre sonra buruşmaktadır. İşte bu yüzden denizde uzun süre kalındığında parmak uçlarımız buruşur.


MEB Yayınları 5.Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları9.SINIF BİYOLOJİ DERSİ MEB YAYINLARI DERS KİTABI DİĞER SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Gönderme

SON HABERLER

[MANŞET][slider1]

MKRdezign

y

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget